Strona internetowa dla biura podróży

Wejść w online z pasją, czyli o przeniesieniu doświadczenia podróży w świat wirtualny


Data realizacji:
2021

Klient:
Primapol

Primapol Travel to nie tylko biuro podróży, ale partner w spełnianiu marzeń podróżniczych.

Nasz klient, czołowe biuro podróży w Bielsku-Białej z ponad 20-letnim doświadczeniem i marką PRIMAPOLTRAVEL, to grupa przyjaciół z pasją do odkrywania świata. Po godzinach pracy wspólnie zdobywają beskidzkie szczyty i dzielą się inspiracjami z ponad 100 krajów. To nie tylko przewodnicy, lecz także kompetentny zespół, gotowy pomóc w znalezieniu idealnego lotu czy wygodnego hotelu. 

Projektowanie dla pasjonatów to szczególne wyzwanie

Projektowanie dla pasjonatów stanowi szczególne wyzwanie, ponieważ wymaga przeniesienia głęboko zakorzenionych emocji i zaangażowania z rzeczywistego doświadczenia pasji na platformę online.

Inspiracja

Przeniesienie atmosfery biura podróży na stronę internetową jest wyzwaniem, które rozwiązujemy poprzez stworzenie interaktywnej strony z autentycznymi opowieściami i zdjęciami.

Intuicyjne rozwiązania

Ułatwienie dostępu do informacji o ofertach osiągamy poprzez zoptymalizowanie nawigacji strony i umieszczenie czytelnych informacji o ofertach i promocjach, aby klient mógł szybko znaleźć interesujące go podróże

Bezpieczeństwo

Przygotowanie do podróży wymaga dodania sekcji z praktycznymi poradami przed podróżą, listami miejsc noclegowych i atrakcji, informacjami o destynacjach i lokalnych zwyczajach.

Dostępność

Responsive design dla różnych urządzeń osiągamy poprzez opracowanie responsywnego designu, aby strona była łatwo dostępna i czytelna na różnych urządzeniach mobilnych i desktop.

Youtube
Vimeo
Google Maps