Swoją energią i entuzjazmem zachęca młodych ludzi do ambitnego i nieszablonowego planowania swojej przyszłości.

Mariusz Boguszewski, Koordynator projektu

W ramach projektu „Link do przyszłości” współpracujemy z Panią Urszulą Kluz-Knopek od 2013 roku i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni. Pani Urszula Kluz-Knopek jest jedną z najbardziej inspirujących młodych profesjonalistek „Linku do przyszłości” – osób, które osiągnęły już znaczące sukcesy w swoim życiu zawodowym oraz dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi młodymi ludźmi z małych miejscowości w całej Polsce.

Swoją energią i entuzjazmem zachęca młodych ludzi do ambitnego i nieszablonowego planowania swojej przyszłości zawodowej oraz zdobywania umiejętności informatycznych cenionych na rynku pracy. Spotkania przez nią prowadzone są jednymi z najwyżej ocenianych. W okresie od października 2013 do listopada 2015 roku odbyły się 44 takie spotkania z jej udziałem, w których wzięło udział blisko 1000 młodych osób w wieku od 10 do 19 lat.

Projekt „Link do przyszłości” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z firmą Microsoft w ramach inicjatywy YouthSpark. Obecnie rozpoczyna się już 5. edycja tego przedsięwzięcia, w którym łącznie wzięło udział prawie 30.000 młodych osób z małych miejscowości w całej Polsce. Projekt został objęty patronatem Ministerstwa Cyfryzacji, Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Urszulą Kluz-Knopek i zamierzamy ją kontynuować również w najbliższej przyszłości.

Współpraca

Przez kilka lat pracowałam w projekcie Link Do Przyszłości jako mentorka. Projekt był realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft. Celem projektu było inspirowanie wspieranie młodych ludzi z małych miejscowości w planowaniu ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy. Przeprowadziłam warsztaty dla kilkuset osób z kilkunastu miast Polski.

Youtube
Vimeo
Google Maps