Umie nie tylko słuchać, ale i usłyszeć

Patrycja Dołowy, pisarka i artystka

Urszula Kluz-Knopek ma studio pełne tajemniczych przedmiotów. W tej niesamowitej pracowni jest wszystko, co może być potrzebne graficzce/projektantce. To przestrzeń jak z krainy czarów, zza drugiej strony lustra, jak te komnaty, które wyrastają w baśniach po przekroczeniu wejścia ukrytego w pniu drzewa. Kraina totalnej wyobraźni – tak niezbędnej w pracy studia graficznego. Będąc tam, przestaję się dziwić, dlaczego studio graficzne Urszuli Kluz-Knopek potrafi zrobić naprawdę wszystko. Wszystko – bo to, czego tam brakuje, Urszula ma przecież w głowie.

Miałam ogromną przyjemność współpracować z Urszulą artystycznie. To była wspaniała przygoda, lecz, co najważniejsze, Urszula (a nie jest to wcale częste) po prostu potrafi pracować z ludźmi. Umie ich nie tylko słuchać, ale i usłyszeć. Proponuje, rozmawia.

Powierzyłam jej studiu graficznemu kilka zleceń – od artystycznych, przez społeczno-użytkowe po komercyjne. Za każdym razem ze wspaniałym efektem – adekwatnym do celów, potrzeb, zamierzeń.

Z pełną świadomością polecam współpracę ze studiem graficznym Urszuli Kluz-Knopek każdemu, kto potrzebuje przemyślanego, pięknego i spełniającego swoją rolę projektu.

Współpraca

Identyfikacja wizualna oraz projekt książki dla projektu z udziałem artystek wizualnych oraz pisarek.

Youtube
Vimeo
Google Maps