Pani Ula zaproponowała rozwiązanie, które zaskoczyło nas kreatywnością i świeżością podejścia do branży.

Łukasz Gądek Prezes Zarządu

Panią Ulę wraz z prowadzonym przez nią Studiem Bakłażan mieliśmy przyjemność zaangażować do stworzenia dla naszej spółki nowej strony internetowej. Zadanie, które przed nią postawiliśmy, było o tyle trudne, że w naszej branży większość stron internetowych ma zbliżony wygląd i charakter,
a w konsekwencji nie różni się od stron konkurencji.

Pani Ula po zapoznaniu się z profilem naszej działalności, charakterem usług i klientami, do których kierujemy nasze usługi, zaproponowała rozwiązanie, które zaskoczyło nas kreatywnością i świeżością podejścia do branży. Jednocześnie koncepcja graficzna wykorzystana na stronie internetowej koresponduje z wizerunkiem, który chcemy budować wśród naszych klientów, i w sposób bardzo czytelny komunikuje najważniejsze zalety współpracy z naszą firmą.

Należy również podkreślić wysoki standard współpracy prezentowany przez Panią Ulę: jasne określenie zasad, sprawna komunikacja i odpowiadanie na nasze pytania, jak również terminowość. Nie bez znaczenie jest także ogólny efekt estetyczny strony www.

Z przyjemnością rekomendujemy Panią Ulę jako bardzo kreatywnego i zdolnego grafika. Potwierdzeniem jakości wykonanych prac są pozytywne opinie zarówno naszych klientów, jak i naszej konkurencji na temat stworzonej przez Panią Ulę strony www.

Współpraca

Projekt i wykonanie strony internetowej opartej na systemie zarządzania treścią CMS.

Youtube
Vimeo
Google Maps