Od początku mieliśmy poczucie, że trafiliśmy w dobre ręce.

Kaja Węglorz, właścicielka sali zabaw Rewelka

Z ogromną przyjemnością polecamy Panią Urszulę Kluz-Knopek jako osobą wspaniale definiującą potrzeby Klienta.

Już podczas pierwszego spotkania otrzymaliśmy od Pani Urszuli mnóstwo cennych wskazówek, a także uwag odnośnie do przyjętej koncepcji. Od początku mieliśmy poczucie, że trafiliśmy w dobre ręce – elastyczność i otwartość to słowa, które towarzyszyły nam przez cały okres współpracy.

Pani Urszula zaprojektowała nasz logotyp, a także zajęła się opracowaniem całej koncepcji wizerunkowej. Niestandardowe rozwiązania, pomoc na każdym etapie, a także ciągły uśmiech, tak w skrócie można opisać naszą relację. Jeśli dodamy do tego rzetelność oraz terminowość otrzymamy współpracę niemalże idealną.

Projekty wykonane dla nas cechują się wysokim standardem wizualnym, są funkcjonalne, a także bardzo przejrzyste. Z ogromnym uśmiechem rekomendujemy Panią Urszulę oraz jej studio graficzne jako miejsce w pełni profesjonalne, a także wychodzące na przeciw oczekiwaniom Klienta.

Współpraca

Projekt Brandingu salizabaw dla dzieci. Projekt dotyczył: logo, dobóru grafik i kolorystyki, projektów akcydensów (ulotki, plakaty, zaproszenia, banery, wizytówki, banery na social media) dobór papierów i rozwiązań technologicznych używanych w produkcji materiałów reklamowych.

Youtube
Vimeo
Google Maps