To będzie historia z happy endem!

Zespół WayOut

Jak to często w życiu bywa, nasza współpraca zaczęła przez przypadek.
Przeprowadziliśmy się z Krakowa do Skoczowa i zaczęliśmy szukać firmy, która zajęłaby się szatą graficzną dla rodzących się w naszych głowach pomysłów biznesowych. Było ciężko – dziesiątki bezowocnych spotkań, momenty zwątpienia, rezygnacja. Nigdzie nie „zaiskrzyło”.

W międzyczasie Bartek zaczął szukać trenera w okolicy i trafił do Marcina z Wolf Team. Początkowo obaj skupiali się jedynie na treningach, lecz z biegiem czasu „długie Polaków rozmowy” doprowadziły ich do zaskakujących rezultatów: Bartek z Martą szukają pomocy, a Marcin ma kogoś, kto doskonale potrafi tej pomocy udzielić.

I tak oto poznaliśmy Urszulę!
Początkowo nie znaliśmy dorobku artystycznego Ulki (poszukajcie w Google), ale od razu wydała się kreatywna, energiczna i konkretna. Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z Ulą- pełen profesjonalizm, ciekawe i nieszablonowe pomysły, pomoc na każdej płaszczyźnie i szybka realizacja!

Ula to pełna pasji osoba, która podchodzi do klienta indywidualnie. Jej projektów graficznych nie zamienilibyśmy na żadne inne- są przejrzyste, estetyczne, nowoczesne i idealnie wpisują się w wybraną przez nas branżę. Urszula zajęła się nami kompleksowo, wykonała dla nas projekty opakowań, wizytówek, strony internetowej oraz (tak ważnego w dzisiejszych czasach) logo.

Jesteśmy pewni, że Ula i jej głowa pełna pomysłów sprawdzą się w każdej branży!
Nie czekajcie (tak jak my) na przypadek, po prostu skontaktujcie się z Urszulą i jej Studio Bakłażan!

Współpraca

Projekt Brandingu dla producenta suplementów diety Elementami brandingu było: logo, dobór grafik i kolorystyki, projekty akcydensów oraz dobór papierów i rozwiązań technologicznych używanych w produkcji materiałów reklamowych.

Dla WayOut projektowałam również opakowania na produkty oraz stronę internetową.

Youtube
Vimeo
Google Maps